قصد فراگیری آموزش فروش در یزد دارید؟ با بیزینس پلاس همراه باشید.

آموزش فروش در یزد

مقدمه ای از فروش

فروش یکی از ارکان مهم هر نوع کسب و کاری میباشد. فروش در ادامه بقای کسب و کار ها و همچنین زندگانی مردم تاثیر به سزایی دارد و همچنین بحث فروش در قرن امروزی به سادگی گذشته نیست و دنیای فروش کسب و کار ها چندین پله ترقی داشته و حرفه ای ها در دنیای فروش، موفق ترند!

 

اثبات تفاوت فروش در زمان قدیم و حال

فروش در قدیم و حال

یکی دیگر از مهره های موفقیت در دنیای فروش امروزه استفاده از نرم افزارهایی است که بتوان به فروش بیشتر نزدیکتر کند، که غالباً به دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) معروف هستند.

چرا بازاریابی دیجیتال محبوبیت دارد؟ سبب محبوبیت دیجیتال مارکتینگ این است که در بین مخاطبان میلیونی قرار میگیرند و تنها استراتژی درست، باعث این رویداد میشود.

 

قدرت برند سازی در کسب وکار

برند سازی چیست

قدرت برند سازی در کسب وکار را جدی بگیرید! زیرا برند سازی باعث شخصیت سازی برند تجاریتان میگردد!

نکته: اگر در زمینه برند سازی هیچ کتابی مطالعه نکردید، حتما به دنبال یک کتاب در زمینه برند سازی باشید و آن را بادقت مطالعه بفرمایید، درصورتی که کتاب معتبر و مفیدی سراغ ندارید، میتوانید با کارشناسان بیزینس پلاس در ارتباط باشید.

 

تاریخچه برند سازی

واژه برند نزدیک به حدود 15 قرن پیش از کلمه برندر به معنی سوزاندن یا داغ کردن ، از زبان اسکاندیناوی آمده است.

دامداران کشورهای اروپای شمالی برای نخستین بار روی دامهای خود مهر یا علامتهای مشخصی داغ میکردند تا دامهای خود را نسبت به بقیه تشخیص دهند. که این طرحها هنوز هم در موزه های امریکا و فرانسه موجود است.

در آتن باستان، تاجران روغن زیتون بر روی کالاهای خود مهر می‌زدند. یا در رم گلادیاتورهای مطرح روی بدنشان داغ مشخصی داشتند تا عیار و اعتبار و قدرتشان در تعداد پیروزی و یا نام صاحبشان مشخص باشد.

در ایران هم سفال گران و اساتید هنر ساخت ظروف و کوزه های نفیس، بر روی ظروف و آثار خاص خود اثر انگشتری خودشان و یا یک علامت خاص میگذاشتند. تا کار دست آنها از بقیه رقبا یا شاگردانشان متمایز باشد.

اما واژه تمایز و بعد از آن برند بصورت مکتوب یا علمی در دهه شصت میلادی آمریکا رونق گرفت. مسیری که اکثر بزرگان حوزه مدیریت بازاریابی آنرا پتانسیل رشد شخصی و شغلی میدانند.

موارد فوق نمونه های کوچکی از برند سازی در قدیم می باشد!

 

آشنایی با انواع برند ها

الف) برند محصول (خدمت) – Product or Servise

ب) برند شرکتی یا سازمان ( ارگان) – Company or Organization

پ) برند جغرافیایی – Geographic

ت) برندشخصی یا پرسونال برند – Personal Brand

 

تفاوت برند سازی و تبلیغات

هیچ وقت نباید برندسازی و برندینگ را با فرایند یا حوزه تبلیغات اشتباه گرفت!

قطعا تبلیغات علمی ، درست و متناسب با هویت و شخصیت برند شما در موفقیت شما مهم و مفید خواهد بود. و تبلیغات و روابط عمومی از ارکان اصلی برندسازی هستند. شما میتوانید با تبلیغات انبوه یا بیلبوردها یا تبلیغات در تلویزیون و رادیو یا حتی ارسل پیامک و… سریعا مشهور و یا معروف شوید اما الزاما این برند بودن یا برند شدن نیست. درواقع برندینگ فرایندی است که شما به یک محصول ، خدمت ، مکان و یا شخص قدرتی میدهید تا مطرح تر و مقبول تر از رقبای خود شود.

اگر قصد فراگیری آموزش فروش در یزد را دارید با با ما در تماس باشید.

همچنین اگر قصد دارید مقاله های آموزشی کسب وکار رایگان را مشاهده نمایید اینجا کلیک کنید.

 

موفق باشید ...