تماس با من

من عاشق فروشم و یکی از بهترین تفریحات من حل کردن چالشهای مرتبط با فروش کسب و کارهای مختلف در کشورمه

لطفا چالشهای خودتون رو با من در میان بذارید

ارتباط با من

فرم ارتباط با من

برای اینکه بتونم به شما در حل شدن مسائل کسب و کارتون کمک کنم نیاز به اطلاعاتی از شرایط فعلی کسب و کارتون و مسائل موجود از نگاه شما دارم، لطفا از طریق فرم زیر با من در ارتباط باشید.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

سوالات متداول

فرآیند دریافت مشاوره به چه شکلی میباشد؟

شما برای دریافت مشاوره میبایست ابتدا نسبت به تکمیل فرم درخواست مشاوره در سایت اقدام فرمائید و فیلدهای مربوطه که هرکدام به جهت آشنایی بیشتر من با شما و کسب و کارتان قرار داده شده اند را تکمیل کنید.

پس از تکمیل فرم و پرداخت هزینه مشاوره، هماهنگی های لازم با شما جهت جلسه حضوری و یا آنلاین صورت خواهد گرفت.

کلیه آموزش های ارائه شده توسط ما صرفا برای مجموعه هایی است که در حال اجرای سیستم های فروش میباشیم.

آموزش های مجزا صرفا بصورت پکج های آموزش در سایت قابل دسترسی میباشد.

معمولا با هر اندازه که اطلاعاتی که در فرم درخواست مشاوره وارد کرده اید کامل تر باشد شناخت بیشتری از کسب و کار شما بوجود خواهد آمد و در نتیجه خروجی بهتری در جلسه مشاوره یکساعته حاصل میشه.

معمولا خروجی این جلسه یکساعته راهکارهای اجرایی برای بهبود کسب و کار شما خواهد بود که در صورت اجرا به نتایج بسیار مطلوبی خواهید رسید.

قطعا برای اینکه راهکارها عملیاتی تر و دقیق تر باشد نیاز به بازدید از محل کسب و کار شما و فعالیت های مستمر اجرایی خواهد بود.

در طول یکسال فعالیت مشاوره ، آشنایی و شناخت از مجموعه شما ، تیم اجرایی و بازار کسب و کار شما شروع میشه و پس از آشنایی بیشتر با مجموعه شروع به برگزاری جلسات آموزشی برای تیم اجرایی کسب و کار علی الخصوص در حوزه فروش خواهیم نمود.

در طول جلسات آموزشی بصورت مداوم و مستمر تکنیک هایی که برای بهبود اجرائیات کسب و کار شما نیاز میباشد را بصورت عملی آموزش خواهیم داد.

بخش زیادی از جلسات مشاوره در طول دوره فعالیت با مدیر کسب و کار خواهد بود که عملا بنابرتجربه بزرگترین مانع رشد کسب و کار میباشد.

و پس از این موارد پیگیری های مستمر و مداوم جهت اجرای فعالیت ها خواهد بود.

هدف گذاری، تعین چشم انداز، ماموریت سازمانی ، سیستم سازی، بررسی سیستم های مالی و حسابداری  و مواردی از این قبیل در طول دوره همکاری به انجام خواهد رسید

فیلتر قیمت
فیلتر قیمت - slider
1تومان299,000تومان